Your Language
 
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Istnieje możliwość przyspieszenia wysyłki towaru. W takim przypadku, przeslij na adres sklep@bestmedicalbrands.com - potwierdzenie wykonania przelewu- w takiej sytuacji, towar wyslemy niezwłocznie, po jego otrzymaniu.
  • Gotówka - wpłaty należy dokonać w gotówce, podczas odbioru osobistego towaru, w siedzibie Sklepu. Odbiór towaru i zapłata w gotówce, możliwe są po uprzednim otrzymaniu e-maila potwierdzającego, że towar jest gotowy do odbioru.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej lub płacisz kartą płatniczą przy wyborze dostawy do wybranego paczkomatu i z opcją "pobranie" - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU do którego  zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 

System PayU obsługuje również bezpieczne transakcje:

  • karty płatnicze - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro MasterCard Electronic.
  • ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium - Płatności Internetowe.
  • ePłatności- Deutsche Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A.,Crédit Agricole S.A., Raiffaisen Bank Polska S.A.
   

Aktualną listę obsługiwanych metod płatności znajdziesz na stronach:

www.payu.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony